Idee

[pl]
Genialny pomysł, poszliśmy z Juri do sklepu po jakieś kosmetyki, a tam spotkał nas super pomysł na zmniejszenie kolejek i frustracji stania w takowych, po podejściu do obsługi dostaje się karteczkę z numerkiem i można sobie dalej oglądać produkty itp., po chwili numerek zostaje wezwany i obsluga jest cała do naszej dyspozycji.

Img 4528

A jak już ktoś się zmęczy po całym dniu to można się zdrzemnąć na podłodze w pociągu ;-)

Img 4351

A poniżej super wynalazek – kawa w torebkach do zaparzania, odrywamy górna część torebki, rozchylamy boki tak żeby utworzyć uchwyty i zawieszamy na kubku, nalewamy wody i gotowe.

Img 5550
[/pl]

[en]

Great idea, went with Juri to some cosmetic store, and there- great idea to making waiting times shorter and avoid lines, after calling salesman they give small piece of paper with number on it and then we could continue familiarizing with offer etc., after short time our number is called and service is all ours.

Img 4528

When you get tired after long day nap on train floor is possible ;-)

Img 4351

And now – great invention – coffee in bags ready to brew, rip upper part of bag, take both sides and make it wide open and hang on a mug, pour water and coffee is ready.

Img 5550

[/en]

2 thoughts on “Idee”

  1. Podobny patent z numerkami już w .pl jest w Ikei.
    Dzisiaj widzaiłem Qmatic-i, z których pobrać można numerek w kolejce do pana pomagającego wybierać szafki.

  2. Ale powinien byc jeszcze pan ktory pomaga wciskac guzik w automacie, i jeszcze jeden ktory pomaga odnalezc tego drugiego od guzikow, a pozniej jak juz masz numerek to przydalby sie jeszcze pan ktory ci ten numerek przeczyta i powie ze masz isc tu i tu…

Leave a Reply