Jak należy myć schody

[pl]
Z specjalnymi pozdrowieniami dla Tomka ;-)
Tak należy myć schody, 3 osoby, 2 myje (specjalna maszyna), jedna na dole stoi zabezpiecza teren, naokoło słupki, znaki itp.
Mycie schodów to był nasz ulubiony temat do narzekania – zawsze idąc do pracy trafialiśmy na fakt mycia schodów na naszej stacji – pan w maseczce, miotełka na sucho, bez żadnej wody i prosto w twarz kurzem.
Z tej ekipy tylko brać przykład.
[/pl]
[en]
With special greetings for Tomek ;-)
This how stairs should be cleaned, 3 persons, 2 are cleaning with special machine, one person securing whole process, around markings, warnings etc.
Cleaning stairs was our favorite complainint subject – everyday walking to work we had luck with stairs cleaning on our station – cleaner in a mask, with dry sweeper, no water and dost going straight in our faces.
This team is the best example how it should be done.
[/en]

Img 2661

One thought on “Jak należy myć schody”

  1. hehe, schody to pikus, na 2 przystanki od lotniska w wawie na Zwirki i Wigury stoi sobie spozywczak rodem z PRL, tam wokol bulek i chleba zamiataja na sucho…pieknie tez pracownicy wymuszaja pierwszenstwo przed klientem, czy to stojac przed polkami, czy to niosac cos…”Unbelievable” jakby to powiedzial pan Yamamoto

Leave a Reply